No image

Kadrosunu Gosso, Fuchs, Giray Kaçar, Gökhan Değirmenci, Barış Başdaş, Robent Maah, Vleminckx ve Gökhan Karadeniz gibi yıldızlarla güçlendiren Göztepe’de taraftarına umut, rakiplere korku verdi.

PTT 1. Lig’de hedefini şampiyonluk olarak belirleyen Göztepe yeni transferleriyle rakiplerine gözdağı verdi. Göz Göz’ün muhtemel 11’inin 10’u Süper Lig patentli oyunculardan oluşacak. Kaleye Kayseri Erciyespor’dan aldığı Gökhan Değirmenci’yi koyacak sarı-kırmızıların savunması da Süper Lig’den kuruldu. Konyaspor’dan gelen sağbek Fuchs, Ç.Rize’den gelen Giray Kaçar ve Kasımpaşa’dan alınan Barış Başdaş’ta savunmanın göbeğinde forma giyecek.
Savunmanın solu ise Şanlıurfa’dan Hakan Arslan’a emanet. Orta alanda ise G.Birliği’nden Jean Gosso ve İsveç Süper Lig ekiplerinden Hammarby’den gelen Nahir Besara forma giyecek. Hücum hattının sağ kanadında Fransa’dan gelen Robent Maah, sol kanatta ise Azerbaycan Süper Lig ekibi Qarabag Agdam’dan gelen Leroy Gergoe bulunuyor. Göz Göz’ün forvet hattında ezeli rakibi Karşıyaka’ya büyük bir çalım atarak Trabzonspor’da aldığı Gökhan Karadeniz ile Kayseri Erciyesspor’dan gelen Vleminckx var.
Göztepe’nin diğer dış transferleri ise Gençlerbirliği’nden Özgür İleri, Manisaspor’un genç yeneteği Hakan Barış ve gurbetçi Ali Can İlbey. Göztepe’nin geçen sezon 2. Lig’de şampiyon olan kadrosundan ise kaleci Oğuzhan Bahadır, stoper Cemil Vatansever, sağ bek Erkan Sekman, orta saha Ertuğrul Arslan, Mehmet Erdem ve forvet Emrah Meteoğlu gibi Süper Lig tecrübeli olan yıldız isimlerde bulunuyor. BURAK HAKERLER

Göztepe

Göztepe

MUHTEMEL 11
Gökhan Değirmenci
Fuchs, Giray, Barış, Hakan Arslan
Maah, Gosso, Besara, Leroy
Gökhan Karadeniz, Vleminckx

SÜPER LİG
Gökhan Değirmenci (Erciyes)
Gökhan Karaderiz (Trabzon)
Björn Vlemnickx (Erciyes)
Barış Başdaş (Kasımpaşa)
Giray Kaçar (Ç.Rize)
Benjamin Fuchs (Konya)
Jean Gosso (G.Birliği)
Özgür İleri (G.Birliği)

PTT 1. LİG
Hakan Arslan (Şanlıurfa)
Hakan Barış (Manisaspor)

YABANCILAR
Nahir Besara (Hammarby) İsveş Süper Lig
Leroy Gergoe (Qarabag Agdam) Azerbaycan Süper Lig
Robert Maah (Orleans) Fransa 2. Ligi

GURBETÇİ

Ali Can İlbey

Yeni Asır


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.