Hentbolde Göztepe Takımı, Avrupa’da oynayacağı JMS Hurry-Up maçına kilitlendi.

Erkekler Hentbol Süper Ligi’nde dün, cezası nedeniyle taraftarının müthiş desteğinden yoksun çıktığı müsabakada MYK Hentbol Kulübü’nü 24-22 mağlup eden Göztepe Hentbol takımında gözler cumartesi günü JMS Hurry-Up ile Hollanda’da oynanacak Challenge Cup 3’üncü tur rövanş maçına çevrildi.

Göztepe Hentbol şube sorumlusu Deniz Durmaz, MYK galibiyetiyle moral bulduklarını belirterek, “Cumartesi günü TSİ 22.00’de tarihimiz açısından kritik bir sınava çıkacağız. İzmir’deki ilk karşılaşmayı 22-20 kazanarak avantaj yakaladık. Rövanşı da alarak İzmir’e mutlu dönmek istiyoruz. Hurry-Up kulübü, taraftarlarımıza 350 kişilik bilet tahsis etti. Onların desteği ile turu geçeceğimize inanıyorum” dedi.

GözGöz hentbol şube sorumlusu Deniz Durmaz, sol elinde ödem oluşan ve MYK maçında forma giyemeyen kaptan Gökhan Örnek’in tedavisinin sürdüğünü de sözlerine ekleyerek, “Gökhan’ı Hurry-Up randevusuna yetiştirmeye çalışıyoruz. Umarım tedaviler sonuç verir ve kaptanımız sahadaki yerini alır” ifadesini kullandı.

Ayrıca Hentbolde Göztepe takımının başarısı sosyal medya ve çeşitli kanallarda da gündeme geldi. Göztepe-Hurry-Up maç sonunda iki takım kol kola girerek taraftarlarla beraber İsyan Marşına eşlik ettiler. İki takımda güzel dostluk görüntüleri sergiledi.


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.