No image

İlk aşamada stat sorunundan kurtulacaklarını söyleyen Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, “Büyük projelerimiz var” dedi.

Londra Borsası’nda işlem gören, patronu olduğu Genel Energy firmasındaki İcra Kurulu Başkanlığı görevini bırakarak, aktif iş hayatından çekildiğini açıklayan ve bundan böyle tüm mesaisini Göztepe’ye vereceğini açıklayan Göztepe’nin Başkanı Mehmet Sepil, dün bu kararını internetten canlı yayında tüm taraftarlara duyururken, önemli projeler açıkladı. Önceliği Gürsel Aksel’de yapılacak olan Göztepe Stadı’na veren Mehmet Sepil, “İzmir’e stat projelerini Binali Yıldırım kazandırmıştı. Kendisiyle görüştüm. İnşaatın kısa zamanda başlayabileceğini belirtti. Binali bey çok tecrübeli bir siyaset adamı. Ona güveniyor, teşekkür ediyoruz. Göztepe’ye 21 bin kapasitenin üzerinde bir stat kazandıracağız” diye konuştu.

Mehmet Sepil”Hayalim Karşıyaka ile Süper Lig’de derbi maç oynamak.”

Kulübün kapılarını camiaya açtıklarını belirten Göztepe Başkanı Mehmet Sepil, bu birleşme sayesinde camia üzerindeki ölü toprağının kalktığını ifade ederek, aklındaki projeleri ve hayal ettiği şeyleri şöyle sıraladı: “İzmir’i bir hentbol kenti yapacağız. Erkek basketbolda KSK var, erkek voleybolda ise Arkas. Biz İzmir’de boş olan bayan bastebol ve voleybolda hamleler yapacağız. En büyük hayalim Karşıyaka ile Süper Lig’de derbi maç oynamak.

Göztepe Pazartesi Takımı Değildir !

Göztepe Spor Kulübü Başkanı Mehmet Sepil,”Göztepe pazartesi takımı olmasın. Haftalık başarılar ile değerlendirmeyelim. Türkiye’nin en iyi teknik adamlarından biriyle çalışıyoruz ona güvenim tam. Başarısız olup olmadığına sezon sonu bakarız” dedi. GÖRKEM TÜRKYILMAZ

Mehmet Sepil Göztepe

Mehmet Sepil Göztepe


Share Now

Related Post

Leave us a reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.